Trusted Shops

Zakupy w fotolampy.pl są w pełni bezpieczne. 
Zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Znak ten od 1999 roku jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie!

 

  Jako nasz Klient otrzymujesz następujące korzyści:
 
  1. Zakupy w sklepie sprawdzonym i kontrolowanym przez ekspertów, którzy certyfikowali już wiele tysięcy sklepów internetowych
  2. Szeroki zakres ochrony kupującego w razie braku dostawy lub zwrotu towaru
  3. Zwrot udziału własnego w przypadkach nieuprawnionego użycia karty kredytowej
  4. Szybkie, nieskomplikowane rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie sporów
 

Podczas certyfikacji w Trusted Shops zostaliśmy poddani kompleksowym testom bezpieczeństwa. Obejmują one ponad 70 kryteriów jakości, m.in. w zakresie zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.
 

Bezpłatna ochrona kupującego do 10.000 PLN! Aktywuj ją bezpośrednio po złożeniu zamówienia!


Gwarancja zwrotu pieniędzy dla konsumentów (szczegółowe informacje na temat gwarancji) ma zastosowanie w odniesieniu do wszystkich certyfikowanych sklepów internetowych. Możesz się zabezpieczyć przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy, do kwoty 10.000,- PLN, niezależnie od rodzaju płatności. Okres zabezpieczenia wynosi 30 dni. Koszt Ochrony Kupującego przejmuje sklep internetowy! Pracownicy Trusted Shops pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów z Twoim zakupem. Za pośrednictwem systemu online, e-maila lub telefonicznie można zwrócić się o pomoc doświadczonego, wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops.
 
Więcej informacji znajdziesz na stronie Trusted Shops, gdzie sprawdzisz nasz certyfikat.

w górę
Sklep jest w trybie podglądu
Wyświetl pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl